Stalbud Stalbud
O firmie
Oferta
Kontakt


Firma "Stalbud", której właścicielem jest inż. Andrzej Tomczak rozpoczęła działalność w 1996 roku. Zakład produkcyjny zlokalizowany był początkowo w Margońskiej Wsi a obecnie mieści się w Wągrowcu przy ul. Rzecznej 35.
Oferujemy projekt, wykonanie i montaż wyrobów kutych, w szerokiej gamie wzorów i w profesjonalnym wykończeniu. Wszystkie nasze wyroby są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników.
W procesie projektowania Klient może wpływać na kształtowanie swojego ogrodzenia i dokonywać zmian. Przed wykonaniem ogrodzenia najczęściej wykonujemy dokładny projekt komputerowy. Po akceptacji projekt przekazywany jest do wykonania.
Nasz projekt jest również wykorzystywany przez murarza do postawienia słupków i murków klinkierowych.
Specjalizujemy się w wykonywaniu ogrodzeń, bram, krat, furtek, poręczy, balustrad i kwietników. Wykonujemy także elementy do wnętrza domu takie jak: stoliki, krzesła, wieszaki, łóżka, karnisze. Wykonujemy bramy sterowane automatycznie zarówno skrzydłowe jak i przesuwne. Nasze wyroby nie rdzewieją. Do wykończenia stosujemy dobre zabezpieczenia antykorozyjne: cynkowanie i malowanie wysokiej jakości farbami.
Naszą ambicją jest, aby nasze wyroby były konkurencyjne pod względem jakości i ceny od innych oferowanych na rynku. Czy nam się to udaje - chyba tak, ponieważ firma "Stalbud" cieszy się dobrą opinią wśród Klientów, o czym świadczy fakt, że często powracają do nas z nowymi zamówieniami lub polecają nas swoim znajomym.
Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.